Siteye Giriş

Hesap bilgisi
Boşluk kullanabilirsiniz;tire ve altçizgi harici noktalama kullanamazsınız
Geçerli bir e-posta adresi girin. Sistemden gelen tüm e-postalar bu adrese gönderilecektir. E-posta adresi açıklanmayacaktır ve sadece yeni şifre istediğinizde veya belli haberleri veya uyarıları e-postayla almak istediğinizde kullanılacaktır.
Lütfen e-posta adresinizi yeniden yazarak e-posta adresinizi doğrulayın.
Yeni hesap için iki alanı da aynı şifre ile doldurarak bir şifre belirtin.
Kişisel Bilgiler
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazınız. Bu alan sadece site yöneticilerince görüntülenebilmektedir. Bu alanın içeriği gizli tutulacak ve açıkta gösterilmeyecektir.
Lütfen doğum tarihinizi giriniz.
Varsa, ikinci e-posta adresinizi giriniz. E-posta adreslerinizi sadece yetkili kişiler görüntüleyebilir. Bu alanın içeriği gizli tutulacak ve açıkta gösterilmeyecektir.
Facebook profil sayfanızın adresini giriniz. Bu alan Politika Dergisi kullanıcılarının sizinle irtibat kurması için düşünülmüştür. Giriş yapılması zorunlu değildir.
Twitter sayfanızın adresini giriniz. Bu alan Politika Dergisi kullanıcılarının sizinle irtibat kurması için düşünülmüştür. Giriş yapılması zorunlu değildir.
Bültenler
Politika Dergisi Üyelik Sözleşmesi

   Politika Dergisi’ne hoş geldiniz.

  

   www.politikadergisi.com adresinden faaliyet gösteren Politika Dergisi web sitesine üye olan her kullanıcı aşağıdaki üyelik sözleşmesi kurallarını kabul etmiş sayılır.

 

1- Politika Dergisi’ne üyelik kesinlikle ücretsiz olup üyelerin yaratmış oldukları her içerik site yöneticilerinin denetiminden geçer.

2- Site yöneticileri söz konusu içerikleri hukuka uygunluk bakımından denetler ve yayınlanmasında sakınca gördüğü içeriğe kesinlikle onay vermez.

3- Tüm bunlara rağmen söz konusu yayınların onaylanması sürecinde, site yöneticilerinin incelemesinden kaçan her türlü hukuki sonuçtan, içeriği yazan üye sorumludur. Politika Dergisi bu tür bir durumda kesinlikle suçu üzerine almaz.

4- Politika Dergisi’nde kadrolu olarak yazılarını yayınlatan her yazarın yazısı editör tarafından incelenmekte, incelemeler sonrası belirlenemeyen hukuki durumlarda yine yazar, yazısından sorumlu olmaktadır.

5- Site kurallarına uymayan, sitede bulunan diğer üyelere karşı ahlaki görevlerini yerine getirmeyen tüm üyeler kayıtsız, şartsız üyelikten atılır. Atılan üyenin tekrar kayıt yaptığının anlaşılması üzerine üyelikten çıkarma işlemi devam eder.

6- Politika Dergisi yönetimi bu kurallarda değişiklik yapma ve yeni kurallar ekleme hakkını saklı tutar; fakat yapılacak her türlü değişikliği duyuracağına dair taahhütte bulunur.

Doğrulama
Dikkat: Sitemize üye olan takipçiler "Doğrulama" uygulamasından muaftır.