Cinsel sapıklık ve din…

Yazıcı-dostu sürümSend by emailPDF

İletişimin hızla geliştiği, telekominikasyonun artık dünyada sansür denen şeyi hemen hemen kaldırdığı, bir şeyleri gizlemek isteyenlerin foyalarının hemen ortaya çıktığı bir devirde yaşıyoruz.

Hala birçoklarının meşru saymaya çalıştığı tecavüz ve cinsel sapıklık olayları da basında yer alıp insan sınıfındakilerin midesini bulandırıyor. İşte yepyeni bir haber. İran’da çıkartılmaya çalışılan bir yasa ile babaların üvey kızlarını nikâhına almaları, yani onlara yasal olarak tecavüz etmelerinin önü açılıyor.

Özellikle İslamiyet’e mensup din tacirlerinin neden evrim teorisine bu kadar karşı çıktıkları da bir kez daha ortaya çıkıyor. Onlar, sürekli olarak insanın dünyaya bir kez geldiğini iddia ederler. Çünkü bu şekilde hazır gelmişken her türlü herzeyi yemeyi hak görme kurnazlığındadırlar. Bu zihniyetteki erkekler fiziksel yapılarının kuvveti sayesinde istedikleri her kadınla çiftleşebileceklerini sanırlar. Bu, o kadar ileri boyutlara ulaşmıştır ki, birkaç kadınla evlenmeyi, geçici nikahı falan bir yana bıraktık, küçücük çocukları başlık, berdel, benzeri bir çok yolla satın alıp tecavüzü normal sayarlar. İşte İran’da çıkarılmak istenen yasa da artık babaların kendi kızlarına tecavüz edebilmesini yasal kılmaya çalışıyor. Burada “üvey” ayrıntısı var demeyin. Kendi karısının çocuğuna, yani “kızım” dediği bir kimseye nikâh yapıp tecavüz etmenin normal karşılanması da başlı başına insani olmayan bir işlemdir. Böyle bir kuraldan sonra artık “üvey” ayrıntısının ortadan kaldırılması da an meselesi olacaktır.

İnsan ile hayvan arasında ne fark vardır?

Bu soruya birçok cevap verilebilir. Ancak en belirgin ayrılıklardan biri de cinsel yaklaşımlardır. Hayvanlar, anne, kardeş, evlat demeden çiftleşme çağına gelmiş her hemcins ile çitleşirler. İnsanın hayvandan en belirgin farkı ise yakın aile fertleri ile çiftleşmemesi, çiftleşmeyi düşünmemesi, onlara karşı böyle bir his dahi duymamasıdır.

O zaman bu kuralı ihlal eden bunu da mensup olduğumuz İslam dini ile maskeleyenlere ne demek gerekir? Kaldı ki, hayvanlar bile ergin olmayan bir dişi ile çiftleşmezler. Kendileri ile çiftleşme isteği olmayan dişilerin yanına bile sokulmazlar.

Hal böyle olunca çocuk yaşında kızları satın alanlara, onlara hem de sürekli olarak tecavüz edenlere, kadınlara tecavüz edenlere ne diyeceğiz? “Kendi kızımı bile kucağıma alıp doyasıya sevemiyorum, tahrik oluyorum” diyenlere ne diyeceğiz? Bunlar şüphesiz sadece görünürde insandırlar.

Şüphesiz ki kadına tecavüz, ergen olmayan kızlara din maskesi takarak sürekli tecavüz etmek İslam dininde yoktur. Ancak okunup anlaşılmasın diye kitabımız kırk çaputa sarılıp duvarın yüksek bir yerine asılıyorsa, kendi dilimize çevrilmiyorsa, İslam’ı çoktan bırakıp Emevi dinini kabul etmiş günümüz din tacirleri kendileri de azgınlaşacaklar, çevrelerinin de azgınlaşmasına cevaz vereceklerdir.

 

Cem Osman TAMTÜRK

cem.tamturk@politikadergisi.com

Yorumlar

Yeni yorum gönder

Bu alanın içeriği gizli tutulacak ve açıkta gösterilmeyecektir.
Doğrulama
Dikkat: Sitemize üye olan takipçiler "Doğrulama" uygulamasından muaftır.